Příměstský cyklistický zážitkový kemp v Hradci Králové

Naším cílem je rozvíjet cyklistické dovednosti a celkovou pohybovou všestrannost dětí, vést je k aktivnímu pobytu v přírodě formou zábavy a zážitků. Díky pestré nabídce aktivit podporovat děti ve vzájemné komunikaci, toleranci a pochopení jedinečnosti každého z nás. Kemp navazuje na předešlé úspěšné ročníky. pozitivní ohlasy dětí i rodičů nás jen utvrzují v tom, že to děláme správně! Děkujeme za Vaši důvěru!

 

MÍSTO: Areál Interlovu, Brownfield, Hradec Králové - nedaleko zděné boudy

TERMÍNY: 15.-19.7.2019 / 12.-16.8.2019

CENA: 2500,-  (v případě přihlášení dítěte 1 - 5 dní před kempem, se cena kempu navyšuje o 20%)

V CENĚ1x denně teplý oběd, celodenní pitný režim, ovoce a zelenina na průběžné ,,zobání", úschovna kol, vstup do lanového centra, lekce cyklistických dovedností pod vedením cyklisty Jana Hrušky, Přeprava na singltracky, v případě potřebného akutního servisu kol (defekt, přetržení lanka, po pádu, atd.) poskytujeme na místě servis, tak aby dítě mohlo na kole dál pokračovat, práce je zdarma, ale použitý materiál se hradí, pronájem sportovních pomůcek a zázemí, odměny, ceny do soutěží, výtvarný materiál, diplomy, medaile, kvalifikovaný pedagogický dozor, odborné trenérské vedení vrcholovými sportovci 

NÁPLŇ: Příměstský Zážitkový kemp je určen pro děti z 1.- 9. třídy, které si chtějí užít pobyt v přírodě, zažít mnoho dobrodružství a nespočet zážitků, využít cyklistických rad bývalého profesionálního cyklisty Jana Hrušky, který poradí s technikou jízdy během cyklodovedností. součástí kempu budou cyklovýlety po krásných hradeckých lesích, kde se skrývá nespočet tajemných zákoutí přímo se nabízející k dobrodružným hrám, děti  budou hledat poklady a hrát lesní hry z dob našich rodičů a prarodičů, vyzkouší si nízké lanové překážky a navštíví lanový park u Stříbrného rybníku. Užijí si vodní hrátky. Během pobytu budou mít děti možnost jeden večer přespat přímo v areálu a užít si tak opékání, večerní letní kino i noční hru. Kreativní činnosti uspokojí malé umělce a děti budou mít možnost vytvořit si vlastní dárečky. Součástí programu budou skupinové aktivity, týmové soutěže, sportovní hry, vodní aktivity, florbal, dětmi milovaná hra BRAMBALL a mnoho dalšího. Děti díky aktivitám budou rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budou řešit nečekané situace, utužovat kolektiv s vrstevníky. Cílem celého kempu je, aby si děti odnesly spousty zážitků a zkušeností, na které budou dlouho s úsměvem a nadšením vzpomínat a třeba se vyplní rčení: Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš! 

Fotogalerie z pobytového kempu 2018https://www.facebook.com/pg/werzuz.cz/photos/?tab=album&album_id=1396415947135424

Časový harmonogram:Příchod 7:00 - 7:30 / Odchod 16:00 - 16:30

KAPACITA KEMPU JE OMEZENA!!!

LOKALITA:  Areál interlovu, Brownfield se nachází nedaleko Zděné boudy a jezdeckého klubu, v těsné blízkosti hradeckých lesů a nedaleko Hradiště. Ve slepé ulici, kde budeme pouze my a nikdo jiný! :-)

(https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=15.8667291&y=50.1920940&z=17&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9kGLmxYbL9&ud=50%C2%B011%2730.042%22N%2C%2015%C2%B051%2755.879%22E)

PLATBA: na číslo účtu: 175055687/0300

VS: Rodné číslo dítěte a do poznámky jméno a příjmení dítěte.

STORNO POPLATKY: 14 dní před kempem vracíme 60% z ceny kempu/ poté do začátku kempu 20% z ceny kempu

INSTRUKTOŘI:kempy jsou organizovány profesionálními pedagogy z oblasti sportu, mnohaletými organizátory sportovních akcí, zkušenými instruktory dětských táborů a kempů, vrcholovými sportovci a reprezentanty, trenéry, učiteli i lektory, které se dětem věnují celoročně - vaše děti tak nemůžete dát do lepších rukou!

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFlo8BfAz7K1uuCgBou08w0_kjsjDu8DVfvWVqTi6WQEKL_Q/viewform?usp=sf_link

INFO A PŘIHLÁŠKY: zuzik.werner@seznam.cz 

            ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH!!

col_scan_127 (5).jpg