Svatby

Svatební oznámení 

Plánujete svůj velký svatební den a nechcete klasické svatební oznámení? Toužíte zaujmout a být originální? Nechte si udělat svatební oznámení na míru!!! Pokochejte se nabídkou a pokud Vás osloví, s radostí pro Vás takové oznámení vytvořím. Oznámení je kompletně celé ilustrované ručně, včetně krasopísma.

Svatební přání

Jdete na svatbu a chcete svatebčany potěšit něčím zcela jedinečným, co je oba potěší? Nechte jim udělat kreslené svatební přání či originální produkt na předání peněz v designu Werzuz. Pokud se vám takový nápad zalíbil, kontaktujte mě a pustíme se s radostí do toho! :-) Přání je kompletně celé ilustrované ručně,včetně krasopísma.

Svatební sady

Pokud jdete na svatbu a chcete opravdu zazářit, je svatební sada ideálním dárkem. Člověk často neví, co novomanželům darovat, aby byl dárek praktický, osobní a přitom byl dostatečně sváteční a připomínal tu nádhernou chvíli jejich velkého dne. V sadě je originální svatební gratulace ve formátu A5 se jmény novomanželů, která se dá poté zarámovat a pověsit jako obrázek. 2x hrníček 400 ml s ženichem a nevěstou, součástí jsou jejich jména. Součástí může být také obálka na peníze. Vše v jednotném, sladěném stylu. 

Obrázek na předání svatebních peněz

Obrázek, přání s obálkou, obálka - ideální formy, jak originálně předat peníze novomanželům a sfouknout tak dvě mouchy jednou ranou :-)

Svatební nezbytnosti protože na detailech záleží

Svatební obraz s ilustrovanými jmény nevěsty a ženicha dle tématu svatby přidá na neopakovatelné atmosféře a dokonale svatbu vyšperkuje! Po svatbě do obrázku lze zakomponovat topovou svatební fotografii a obraz tak může krásně zdobit Váš byt!

Werzuz Vám vytvoří jakékoli svatební textové doplňky dle tématu svatby tak, aby vše dokonale ladilo!

Fotokoutek je čím dál oblíbenější aktivitou svatebčanů - nechte si navrhnout své vlastní originální fotorekvizity, které na jiné svatbě neuvidíte a nebo využijte fotorekvizity z dílny Werzuz. Fotorekvizity lze také zapůjčit. 

Originální jmenovky na stůl jsou nezbytnou pomůckou jak dobře zorganizovat svatební hostinu, aby každý našel své místo! V neposlední řadě zůstane svatebčanům krásná památka na Váš velký den!

Ilustrovaný Svatební program či harmonogram pomáhá svatebčanům dobře se během svatby zorientovat tak, aby je neminula žádná důležitá chvíle a zároveň je to krásný designový doplněk Vaší svatby.

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon