Pobytový Zážitkový kemp na Vysočině

Naším cílem je rozvíjet všestrannost dětí, vést je k aktivnímu pobytu v přírodě formou zábavy a zážitků. V roce 2017 byl kemp vyprodán, rok 2018 se rychle plní a pozitivní ohlasy dětí i rodičů nás jen utvrzují v tom, že to děláme správně! Děkujeme za Vaši důvěru!

 

MÍSTO: Kemp Milovy, Vysočina

TERMÍNY: v roce 2019 se tento kemp neuskuteční

CENA: 4450,-

V CENĚ: Ubytování, rozšířená plná penze (5x denně jídlo s důrazem na dostatek čerstvého ovoce a zeleniny), Možnost bezlepkové stravy, celodenní pitný režim, úschovna kol, vstup na sportovní hřiště (florbal, tenis, volejbal, vybíjená), půjčovné lodiček, Padlleboardů, rybářská povolenka po celou dobu pobytu na rybník Milovy a možnost výuky rybolovu v mikroskupinách, krmení ryb, ukázka hasičské techniky s odborným výkladem a projížďkou historickým, hasičským vozidlem, lekce cyklistických dovedností pod vedením Jana Hrušky, dle počasí a časových možností návštěva Vysočina Arény, pronájem sportovních pomůcek, odměny, ceny do soutěží, výtvarný materiál, diplomy, medaile, kvalifikovaný pedagogický dozor, odborné trenérské vedení vrcholovými sportovci 

NÁPLŇ: Zážitkový kemp je určen pro děti z 1.- 9. třídy, které si chtějí užít pobyt v přírodě, zažít mnoho dobrodružství a nespočet zážitků, využít cyklistických rad cyklisty Jana Hrušky, který povypráví o tom, jaké to je jet slavnou Tour de France. Pokud nám počasí dovolí, navštívili bychom na kole Vysočina Arénu - místo světových sportovních celebrit a ikon. Nedílnou součástí kempu bude turistka a cyklistika. Cílem těchto pěších i cyklistických výletů budou převážně nedaleké skalní útvary, kde si děti vyzkouší zajímavé lanové aktivity včetně boulderingu, budou hledat poklady a hrát lesní hry z dob našich rodičů a prarodičů. Během pobytu se uskuteční celotáborová hra a animační program a nebudou chybět ani noční hry a večerní aktivity. Dále se děti budou moci seznámit s hasičskou technikou, která přijede pouze za námi přímo do kempu. Děti si budou moci vyzkoušet, jak se sedí za volantem hasičského auta a co je denní náplní hasičů či jejich největší zážitky z této profese. Když počasí dovolí bude pro děti odměnou ,,vykoupat se" v hasičské pěně. Kdo je vášnivý rybář, může si s sebou vzít rybářskou výbavu. Po celou dobu pobytu máme povolenku rybařit v krásném rybníku Milovy. Zachytáme si s rybářem, který nám ukáže, na co se loví a poví nám co a jak dělat, abychom ulovili co nejvíce ryb! Kreativní činnosti uspokojí malé umělce a děti budou mít možnost vytvořit si vlastní dárečky. Součástí programu budou skupinové aktivity, týmové soutěže, sportovní hry, vodní aktivity, jízda na lodičkách, vybíjená, dětmi milovaná hra BRAMBALL a mnoho dalšího. Děti díky aktivitám budou rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budou řešit nečekané situace, utužovat kolektiv s vrstevníky. Cílem celého pobytu je, aby si děti odvezly spousty zážitků a zkušeností, na které budou dlouho s úsměvem a nadšením vzpomínat a třeba se vyplní rčení: Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš! 

Fotogalerie 2017: https://www.facebook.com/pg/werzuz.cz/photos/?tab=album&album_id=1396415947135424

UBYTOVÁNÍ: Ubytování je ve zděném objektu přímo u Milovského rybníku. Je výlučně pro účastníky Zážitkového kempu. Pokoje jsou prostorné po 3 – 6 lůžkách, vybavené skříní, lůžkovinami. Sprchy a WC vždy na patře. Součástí je travnatý dvůr, společenská místnost i úschovna kol. V suterénu je bar,kde lze zakoupit drobné sladkosti či kopečkovou zmrzlinu, ale i pohledy a známky.

STRAVOVÁNÍ: Po celou dobu pobytu je zajištěn pitný režim. Rozšířená strava 5x denně (Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře - vše zaměřeno na dostatek zeleniny a ovoce).  Začínáme 8. července obědem a končíme 13. července dopolední svačinou.

DOPRAVA: Individuální přímo na místo pobytu, možnost zařídit odvoz z HK (omezený počet/ cena 100,- cesta za osobu)

KAPACITA KEMPU JE OMEZENA!!!

LOKALITA:  Milovy se nachází v srdci Žďárských vrchů na Vysočině, uprostřed skalních útvarů Devět skal, Čtyři palice, Malínská skála. Nedaleko Buchtova kopce a v bezprostřední blízkosti rybníku Milovy. V okolí je spousty rozlehlých luk a lesů, které křižuje mnoho cyklistický i turistických tras.

PLATBA: na číslo účtu: 175055687/0300

VS: Rodné číslo dítěte a do poznámky jméno a příjmení dítěte.

INSTRUKTOŘI:kempy jsou organizovány profesionálními pedagogy z oblasti sportu, mnohaletými organizátory sportovních akcí, zkušenými instruktory dětských táborů a kempů, vrcholovými sportovci a reprezentanty, trenéry, učiteli i lektory, které se dětem věnují celoročně - vaše děti tak nemůžete dát do lepších rukou!

INFO A PŘIHLÁŠKY: zuzik.werner@seznam.cz

            ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH!!